Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemsokára szeretnék venni egy...

Nemsokára szeretnék venni egy ps3 superslim-et. Mennyire tudom majd internetezésre használni?

Figyelt kérdés
Gondolom teljes értékű pc-ként nem lehet,de mégis mire jó játékokon kívül?

2012. szept. 30. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Az Xbox360 internetezés terén többet nyújt van Youtube szolgáltatás és nemsokára a Skype-ot is belepattintják nem kell ugyan olyan játékkal játszanod hogy beszélhess a barátaiddal játék közben stb.Nekem mind két konzol megvan és azt kell mondjam hogy az Xbox360 netes szolgáltatásban klasszisokkal üti a PS3-ét.A PS3 játékon kívül nem igazán nyújt semmi extrát sajnos ez a tapasztalatom.O:(
2012. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%

Előző válaszoló TE IRTÓ NAGY BAROMSÁGOT ÍRSZ!

Mert a ps3 nettezés ingyenes, holott a Xbox360 meg fizetős!

Kérdező ha lehet Ps3 mellet döntenék,de persze a te döntésed.

2012. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindenképpen ps3 lesz,mert jobban tetszik és az irányítását is megszoktam már a ps2-n.

Én konkrétan arra lennék kíváncsi,hogy ha rádugom a netet,tudok -e böngészni,filmet nézni online,vagy fb-on nézelődni. Tehát nem a multizás érdekel,hanem az internetezés. Lehet,hogy hülye kérdés de nem értek hozzá. Köszi a válaszokat

2012. szept. 30. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Miért szerinted azt írtam hogy a Live ingyenes te szerencsétlen akkor tanulj meg olvasni!Arra válaszoltam melyik felel meg jobban netes elvárásoknak.Egyébként 2001-től 2008-ig nekem is PS2-őm volt nem okozott problémát át állni a Xbox360 controller-re ami sokkal kényelmesebb hosszabb távon is és sokkal jobban vissza adja a fegyver érzetet lövésnél pl.Fallout 3-ban leírhatatlan az hogy a vadászfegyver mekkorát rúg vissza lövésnél.És a Xbox360 minden játékot képes 1080p-ben nyomni még a PS3 a játékokat csak 720p-ben nyomja kivétel az a 8-10 játék ami 1080p-re van optimalizálva.Egyébként az Xbox-al Facebook-ozni is lehet és a Live alapszolgáltatásai ingyenesek csak a multizás kerül pénzbe.Ennyit a hülyeségről!O:)
2012. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt láthatod az ingyenes és a fizetős dologba mi tartozik bele.

Movies/9369.htm

2012. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bocs az előbb rosszat küldtem.

[link]

2012. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lázár Péter ***** válasza:

Nem kell háborút csinálni.

A ps3 net ingyen van és ugyanolyan élményt nyújt mint a live.

2012. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem ha valaki nem próbált ki valamit hogy állíthat ilyet na mindegy.Azt nem tudom miért jössz állandóan a háborúval mert én pont az vagyok aki bárhol bármikor és, nem bújok egy monitor mögé!!Ha neked is meglenne mindkét konzol nem állítanál valótlant én csak a tapasztalataimat írom le tőlem azt vesz a kérdező amit akar ha PS3-at akkor azt legalább nem engem fog szidni ha mégsem jön be neki ez az én véleményem.Vegyél PS3-at az Xbox360 egy sz@r úgyis ezt hozzák ki belőle de azért 67 milliót még is eladtak.!!!
2012. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lázár Péter ***** válasza:

Én tapasztaltam mindkettőt sőt még most is szoktam xbox-al játszani.

De akkor is ps3.

2012. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4. válaszoló


Az X-box se tud sajna 1080p-t. 720p a max. ebbe a konzolgenerációba. Az 1080p a boxon felkonvertálás, amit a PS3 is tud.

2012. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!