Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hu-minecraft tekkit?

Hu-minecraft tekkit?

Figyelt kérdés
letöltöttem a hu-minecraftot. Ki választom a tekkitet és elindítom de mindig mikor elindítom letölti a modokat. ez most jó vagy rossz? Aztán mikor legenerálnék egy világot percekig csak konvertál és konvertál de semmi. H a ez nettől függ hogy milyen gyorsan konvertál akk megértem mert rossz itt a net de ha nem akk megnem mert a gép meg jó. na szval ezt mindig megunom ezért bezárom és mikor legközelebb megnyitom akkor a világok listában ott van ez a világ amit legeneráltam volna ha hagytam volna. Megnyitom és belép de mindennek fura a textúrája. A föld sötét meg szürke a homok is sokkal sötétebb és gombok vannak a földön. Mi a baj?
2012. szept. 30. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Na azóta sikerült egyszer végigvárnia generálást mert most gyorsan megvolt de ugyan úgy minden fura. F öld szürke és nem is olyan fák vannak mint vidikben. semmi nem olyan. tiszta szar minden xd
2012. szept. 30. 19:46
 2/3 Tóth Domink válasza:
Nyugi :) ezek egysfajta újitások ;)
2012. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez nem újítás mert semmi nincs benne mint amit írtak. nincs nei nincs minimap nincsenek azok a gépek vagy anyagok. tiszta bugos az egész
2012. okt. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!