Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2 vásárlási...

Team Fortress 2 vásárlási hiba HELP!?

Figyelt kérdés

azt szeretém kérdezni hogy ugye nekem meg van az ingyenes tf2 és szeretnék prémiumot de amikor bemegyek a mann co áruházba és kiválasztom ami kell aztán rámegyek a kasszára

és ott van hogy összeg hozzáadása kitöltöm amit kell nekem mastercardos dombornyomott kártyám van elfogadom a feltételeket rámegyek hogy vásárlás és azt irja:

váratlan hiba lépett fel.a vásárlás nem fejeződött be.fordulj a steam támogatáshoz. a fizetési mód változtatását kéri de ez miért van?

UI.:régebben vásároltam már ezzel a kártyával szóval nem tom mi a gond pls help!!



#Team Fortress 2 #team #vásárlási hiba
2012. okt. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Túlterhelt a Steam valszeg , próbáld meg holnap .

Egyébként főleg az esti időkben nemfog menni , mert az amerikaiaknak ilyenkor van reggel és TF rendelés 1 helyről megy.

2012. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt megpróbálom de ha nem jó akkor várom a további válaszokat
2012. okt. 1. 21:14
 3/3 A kérdező kommentje:
nem működik várom tovább a válaszokat
2012. okt. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!