Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Diablo 3-ban 60LV-től a...

A Diablo 3-ban 60LV-től a Daemon Hunternek miért ilyen kevés a védelme? Vagy elrontottam valamit? A többi 60as DH sokkal erősebb. Milyen cuccokat kellene vennem, hogy ne haljak annyiszor?

Figyelt kérdés

Van, mikor 1 elit 4-5x megöl, mire megtudom ölni. Most lettem 60as, és így elég nehéz lett a játék.

https://www.youtube.com/watch?v=d4AwKRvtIYM&feature=plcp



#Diablo #Daemon Hunter
2012. okt. 1. 21:39
 1/4 azagabcsi válasza:
Nekem witch contorom van, de lényegében a DH se bonyolultabb. Vegyél olyan cuccokat AH-ban amik adnak All resistancet. DH-nak kelleni fog a sok vitality és dexterity, crit chance és crit hit dmg. ezeket keress. Act1 és Act2 farmold magadnak a paragont. Vagy vegyél fel friendnek és segítek. AnimArt#2444
2012. okt. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 azagabcsi válasza:
*witch doctor :DD bocs fáradt vagyok...
2012. okt. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Felvettelek. Amúgy vitality és dexterity-s cuccaim vannak leginkább.

2012. okt. 2. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha inkább védelemre mész (mellesleg demon hunternél pláne coopba nem ajánlom) akkor vitality, all resistance, armor, és life on hit optok kellenek.

Vitality:Több az életed.

All resistance: Kevesebbet sebeznek rád az elitek.

armor: szeinrtem tudod:)

life on hit: életet ad, mikor lősz.

Ha damage-ra mész (sebzés), akkor dexterity, attack speed, crit hit chance, crit hit damage. De ezeket gondolom tudod;)

Mivel eléggé megváltoztatták az AH-val a Diablo-t így szerintem mikor monjuk húzol egy karit fölösleges fejleszteni pl kovácsot, ékszerészt. Így 60 ra lesz elég pénzed AH-zni faxa cuccokat:)

Remélem segítettem, én is tudnék játékban is segíteni csak most valamiért sajna nem tudok belépni az accomba:/

2013. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!