Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt olyanok, akik még...

Vannak itt olyanok, akik még játszottak Playstation 1-el? Melyik a kedvenc játékotok?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a régi ps1-emet, kifogástalan állapotban van :) Nosztalgiázni akarok. Emlékszek még a régi kedvenceimre, azokat le is töltöttem, de egy csomó cím feledésbe merült... A tieitek mik voltak?


Az enyémek:

- Tekken 3 (a hideg kirázott mikor 10 év után újra elindítottam :D)

- Crash Bandicoot 1-2-3

- Medievil 2

- Pandemonium 1-2


2012. okt. 1. 22:27
 1/10 A kérdező kommentje:
A Silent Hillt valahogy kihagytam, az volt az a játék amitől 10 évesen képtelen voltam elaludni, de nem bírtam letenni :D Mindig elakadtam, és egy hét múlva rájöttem a megoldásra :)
2012. okt. 1. 22:33
 2/10 anonim ***** válasza:

Resident Evil 2-3

Parasita Eve 2

2012. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Playstation 1


Emlékszem karácsonyra kaptam,annál jobb ajándékom nem is igen volt,talán a playstation 2 :)


Kétségen kívül jobb játékfelhozatallal rendelkezett mint a PS3,ugyanis azoknak a játékoknak voltak hangulatuk de a PS3-as játékok kimerülnek annyiban hogy tökéletes grafikájuk van,pár napig játszik velük az ember aztán kész ennyi,el is felejti...Persze vannak kivételek de a PS1 messze jóval élvezetesebb játékfelhozatallal rendelkezett


Tudnék mit sorolni,de szerintem nincsen annyi hely a gyakorin hogy mindent felsoroljak amivel játszottam :D


Fighting Force

Tomb Raider

Resident EVil

Tekken 3

Silent Hill 1 amit gyerekkoromban csak akkor mertem játszani ha minimum még egy ember volt a szobában de még akkor is féltem


Medal Of Honor

versenyautós játékok)pedig egyáltalán nem voltam odáig a kocsikért de imádtam velük játszani)

Medievil 1 2

Pandemonium 2

Crash Bandicoot 3

Syphon Filter 1,2,3

Spyro

Mortal Kombat 4


meg még rengeteg más :D

2012. okt. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Soul Blade
2012. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Húha második, nem hiszed el, de én is pont karácsonyra kaptam :D Hát elmúltak már azok az idők. Akkor még volt értelme egy akciójárékot is sokszor végigjátszani, ellenben a mostani Codokkal, amik a multin(ami engem nem érdekel) kívül szinte semmit nem tudnak. Manapság már csak RPG-ket mereg box360-ra venni, azok legalább biztos sokáig kitartanak.


Egyébként ráismertem 3 játékra aminek már elfelejtettem a címét, köszi szépen :)

2012. okt. 2. 11:10
 6/10 anonim válasza:

Nekem is pont ugyanez a véleményem :D


Lehet hogy skizofrén vagyok és két felhasználónevet használok ezen az oldalon vagy tényleg létezik két ennyire egyforma ember? :D

2012. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb ember aki PS1-en, vagy régebbi konzolon kezdte, így vélekedik, nem csak mi :)
2012. okt. 2. 17:50
 8/10 anonim válasza:

Én SNES, PS1, majd Dreamcast-eztem,

nekem (is) az a véleményem, hogy ezek a mai nagykonzolok PS3/X360 nem nyújtják azt az élvezetet amit a régiek (akár PS2), arra millió jó RPG volt, és más játékok is, manapság szinte semmi :(

Rengeteg játékot csak Online-re építenek, esetleg valami 1-2 órás story-val, amikből folytatást adnak ki, pl. DOA, Soul Calibur, akármi, nem adják vissza számomra közel sem azt amit a régi részek!

Ami talán a legjobb manapság az a PSP, erre rengeteg jó, minőségi Japán játék van, ha eltekintünk a grafikától, és attól hogy a legtöbb játékot csak Japánban adják ki rá...

2012. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezért szeretem én a japánokat, ők haladnak is a korral, de a "játékok lelkét" sem cserélik le üres csillogásra. Lásd: Tekken 6, Dark Souls, Dragon's Dogma... mind japán, mind korszerű, viszont rengeteg játszás után is ugyan olyan élvezetes, mint az első pár óra.
2012. okt. 5. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Örök kedvenc az oddworld abe's exoddus.

Nekem is megjött most a kedvem egy kis ps1-es játékhoz...

Nagyon szerettem még a gta1-et, tombraider 1-2(valamelyik részében mindig bezártam a bácsit a fagyasztóba,hogy ne kövessen :) A szivbaj elkapott mikor a labirintusban egyszer csak bekanyarodott elém :D

2012. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!