Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha feltelepítettem a Medal of...

Ha feltelepítettem a Medal of Honor-t akkor mi ez hogy nem csinál utána semmit? (lent info)

Figyelt kérdés
Na szóval feltelepítettem a játékot. Kérte a CD-kulcsot, én beírtam és jó is lett hozzá,utánna beadta a nyelv -et hogy milyen nyelven legyen én Angol-t English-t választottam (ahhogy szoktam) és utána kiirta hogy Windows Installer Preparing to Install aztán meg valami olyasmit hogy: Please while for Installing... vagymit, Feltelepítette és utánna semmi. Egyszer mikor előtte próbáltam feltelepíteni akkor írta ki hogy a program nincs megfelelően feltelepítve. De most nem csinál utánna semmit és nem találom nem is telepítette fel vagy legalábbis én nem találom SEHOL, Sajátgép,startmenü asztaliparancsikon nem találom mi ez? segítség! PLS. NEM ÉRTEM....
2012. okt. 3. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!