Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Am nem valami jó a gépem kéne...

NathanSzerver kérdése:

Am nem valami jó a gépem kéne egy jó játék kicsi gépigénníel. Tudtok mondani párat?

Figyelt kérdés
Nem vmi jó a gépem de szeretnék jókat játszani.Kéne akció, lövöldözős és néhány stratégiai.Nem tudom mennyit segít de a space rangers a sims2 a minecraft elmennek rajta. Előre is köszönöm mindenkinek!

#számítógép #Minecraft #Sims #Ranger #gépigény #space. űr #spaece rangers
2012. okt. 4. 15:33
 1/5 anonim válasza:
Cs1.6, warcraft3
2012. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 4. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Battelfield2,Call of duty 2, Counter strike 1.6, Counter Strike source, Half-life 1,Half-life 2,Killing floor és talán még a cod MW4 elég laggosan,de elfutana!

Én ezeket tudom ajánlani ezek nem egy nagy gépigényű játékok!

2012. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán minimál grafikán elmegy rajta a Mass effect 1-2-3 (érdekes, hogy a 3-nak a legszebb a grafikája, mégis az fut a legkönnyebben :)) Bár nem tudom nálad mit takart a "nem túl jó a gépem" kifejezés. Egy két adat? Hátha többet tudok javasolni. :)
2012. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Super Police Racing, Alien Strike, Need for speed,Pink Panther,Alien Shooter
2013. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!