Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Icohost.hu-nak befizettem...

Icohost.hu-nak befizettem pénzt, és nem megy a szerver, Lehet hogy átvertek?

Figyelt kérdés
Az icohostingnak fizettem be pénzt minecraft szerverre, emailben meg is beszéltük, 20 percenként jött mindíg a válasz, de most befizettem és 2 órája nem válaszolnak... És az icohost.hu-n található -referencia- menüpontban is érdekes, hogy az összes szervernél ott a pipa hogy működik, DE csak a saját ICOCRAFT szervereik működnek, a többi ip közül beirtam szúrópróba szerűen 5-öt és egyik sem megy... Segítség!!!

#Minecraft #icohost
2012. okt. 5. 15:08
 1/6 anonim válasza:
Sajnos valószínű ,hogy azt a pénzt az ablakon dobtad ki. Elég sokan bérelnek/béreltek tőlük szervert és egy hónapja csak a sajátjuk megy (icocraft) az ügyfeleké nem. Pénzt nem adnak vissza az ügyféllel pedig csak addig foglalkoznak amíg átutalja a pénzt. Én is így jártam meg még sokan mások pénzt benyelték szolgáltatás nincs.
2012. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3495187-i..


Abszolút felejtős, írom neked és mindenkinek aki esetleg még nem bukta el a pénzét, én nem béreltem tőlük soha én informatikusként dolgozom és volt szerencsém ahhoz a gyerekhez aki csinálja, most ez abból állt, hogy én raktam fel a gépeire a java -t mert ő erre nem volt képes, de cserébe az én nevemben fenyegette az embereket és engem is. Továbbá ment egy abuse report is a bérelt VPS üzemeltetőinek, mivel DOS támadást indított a szerverekről (ezért le is húzták), nem mellesleg azokról is amin éppen futottak MC szerverek. Support nincs. Számlát nem tud adni mivel nem cég, és a szabály sértései erősen súrolja a bűncselekmény fogalmát, te hát ha ezekből te kivétel vagy, az sem biztos, hogy garantálja a szervered biztos jövőjét.

2012. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Érdekes dolgok derülnek ki. :D Persze számlát nem tud adni mert nem cég sőt még azt is megkockáztatnám ,hogy nem is magánvállalkozó csak nyeli be a pénzt a kis fiataloktól akik MC szervert szeretnének. Legjobb tudomásom szerint régen más néven húztak le embereket. Most épp icohost gondolom ha majd nyakig ér a szar megint nevet váltanak.
2012. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És valahogy szerintetek nem lehetne rávenni őket hogy küldjék vissza a pénzt??
2012. okt. 7. 09:38
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom próbáld meg elérni őket telefonon hátha juttok valamire.
2012. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kéne szervezni egy nagyobb csapatot és tömegesen fenyegetni, hogy adják oda a szervert. Esetleg ha meglenne ez a nagyobb csapat, akkor írjatok rám a support@jatekhost.hu -ra és besegítek nektek, valamiben csak tudok. Ezt nem mint konkurencia írtam, hanem mint egy megértő Minecraftos, akinek anno szintén volt szervere.
2012. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!