Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó, mászkálós,3D-és,...

Valami jó, mászkálós,3D-és, gyüjtögetős játék? (pl a Tul a sövényenhez hasonló? )

Figyelt kérdés
meg persze legyen benne olyan hogy gyüjtögetni kell meg ilyenek :) köszi elöre is!!!!Az se hátrány ha pldául ilyen aranyos,animációs filmekben játszó figurákkal játszódik

2012. okt. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Eszeveszett Birodalom is van PC játékban sztem nagyon jó és pont olyan amilyet leírtál (The Emperor's New Groove ha magyarul nem találnád), van Toy Story is, annak csak az 1. részét ismerem de az kisebb gyerek elég nehéz játék, mert gondolom olyannak keresel
2012. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen egyébként nem kisgyereknek,csak ezeket szeretem XD mert mondjuk azért a Túl a sövényen is elég jó !!! :) szenttem nem csecsemőknek való :) XD am köszi mégegyszer :) De várok azért további válaszokat is
2012. okt. 6. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
am én is szeretem, Eszeveszett Birodalmon kb 19 évesen is játszottam :D élvezhető vicces játék, csak a végén van egy rohadt nehéz pálya :/
2012. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen,de esetleg honnan lehetne letölteni?
2012. okt. 13. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!