Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játéknak van most...

AllySzat kérdése:

Melyik játéknak van most nagyobb tábora multiplayer téren? C&C 3 vagy Starcraft 2?

Figyelt kérdés
Lehet hogy tévedek, de sajnos azt kelett észrevennem, hogy a C&C tábor kihaló félben van. Régebben iszonyatsokan voltak fenn RA3 online, manapság nem sokan vannak fenn, de én szeretnék RTS el multizni. Sajna mindig C&C-s voltam, és nem tudom mennyire lenne nehéz áttérni a Starcraft 2 félére, ahol ugye nem egy fajta nyersanyag van, és más teljesen. (megj: a warcraft 2 és 3, hoz soha nem volt érzékem, de lehet csak nem vettem a fáradságot átálni a C&C -s RTS ről) ;

2012. okt. 6. 18:31
 1/2 Chruser ***** válasza:

A C&C 3-mal már alig játszanak manapság, haveromnak megvan eredetibe és nincs is fent szinte senki egész nap. A StarCraft 2-ővel viszont rengetegen játszanak.

De a kettő tényleg más kategória: az SC II egy versenyjáték, a multija szinte csak a versengésről szól, főleg profi szinten, olyan mint egy sport.

A C&C viszont inkább a látványban és a játékélményben erős, de kiegyensúlyozatlan és nem kell hozzá túl sok taktikai adottság.

A WarCraft 3 valahol a kettő között van, de inkább az is az SC-hez hasonlít, az se rossz játék jó pörgős, de korántsem olyan nehéz mint a StarCraft és nincs is annyira kiegyensúlyozva.

Egyszóval mindegyikben van valami jó és valami rossz, össze kéne gyúrni őket, de sajnos ilyen játék még nem nagyon született, a C&C 4 egy katasztrófa lett, főleg az új stratégiai rendszer miatt, ami nem rossz, de nincs egy C&C játék színvonalán, teljesen mást ad vissza, ja és a történetéről inkább nem is szólok...

2012. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem tom de multiban a battlefield viszi a pálmát
2012. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!