Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 3-mal kapcsolatosan,...

SuperUrzu7 kérdése:

A Fallout 3-mal kapcsolatosan, alkalmanként, mikor sétálgatok megszólal a menedékbe hívó sziréna. Van valami különösebb értelme, vagy ne is foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Elsőnek meglepődtem, mert bár 3. alkalommal viszem végig, még egyszer sem hallottam. Most egy Vaultek-es "felvételt nyert" levelet olvastam amikor az elrakása után hirtelen megszólalt a sziréna... Mivel pont Springvale-ban voltam, hát elrohantam a Vault101-hez, de semmi... Azóta játékidő szerinti 2-3 naponta egyszer megszólal, és csörtét egy ideig, persze mindig máshol. Ez jelent valamit? Van értelme, vagy csak belerakták? Mert ha történik ilyenkor valami, azt megnézném! :D Előre is köszönöm a választ!

2012. okt. 7. 10:14
 1/4 anonim válasza:
Nos ez nekem is furcsa. Már vagy egy tucat alkalommal vittem végig a játékot DLC-vel együtt, de ilyet még nem hallottam. Azt a feladatot már megcsináltad, amikor vissza kell menned a 101-es vault-ba, hogy rendet teremts? Lehet, hogy valami hangfájl abból akadhatott fent.
2012. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már akkor elkezdte, amikor az apám után érdeklődtem Moriarty-nál (Vagy hogyan hívják) és elmentem a "drogos" nőhöz. Ott turkáltam és a postaládában találtam ugye a Vaulttek levelet amit említettem. Tehát még nagyon az elején. De furcsa, mert tényleg csak 2-3 naponta szólal meg egy 5 percre. A levél elrakása óta, ugyebár... Egyik alkalommal pont egy 10 rad-os eső előtt szólalt meg, azt hittem veszélyre való felhívás (hozzá teszem, az is új volt, hogy 10 radot sugározzon az eső, majdnem meghaltam), de csak egyszer követte ez a jelenség. A DLC-k nekem is megvannak. Most a megtisztulás projekt újraindításánál járok, és azon ügyködök, hogy apám túlélje... Egyáltalán lehetséges megmenteni, hogy ne fulladjon a kamrába az Enklávésokkal?!
2012. okt. 7. 15:17
 3/4 anonim válasza:
Nos tényleg érdekes ez a radiokaktív eső meg a zene. Ha mondjuk kiteszed a szekrényedbe, akkor is tovább szól? Vagy nem is lehet megszabadulni tőle? Még agyalok rajta, hogy mi is lehet. Amúgy "apádat" nem tudod sajna megmenteni, ő feláldozza magát érted, bármit is tennél ellene. :(
2012. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Levelet lerakni alig ha lehet, viszont nem hiszem hogy köze lenne hozzá. Lelkesen várom még az ötleteket... Vajon megérne egy videót az indaVideó oldalra?! Elég ritkának tűnik, és hát ez a játék mindig tartogat meglepetéseket... Teszem azt, radio aktív eső, vagy riasztó... Mi jön még, szellemek? Bár még mindig kérdés a riasztó mivoltja...
2012. okt. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!