Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SA MP magyar Role Play...

GTA SA MP magyar Role Play szerver?

Figyelt kérdés
Tudtok jó magyar role play szervereket? Olyat, ahol rendesen megy minden, rendes adminok, stb. :)
2012. okt. 8. 15:44
 1/3 anonim válasza:

Én csak a SeeRPG-t ismerem.

A szerver nagyon erősen a valóságra alapoz.

Tehát az utcákon nem mászkálnak NPC-k,csak más játékosok.Egyedül a hivatali helyeken vannak NPC-k,és úgy

kell játszanod mintha csak valóság lenne.Szóval nem ölhetsz csak úgy,nem lopkodhatsz kocsikat csak úgy (kivéve ha autótolvaj a munkád).A játékban fel kell venned egy munkát,és be kell tartanod a szabályokat amik nagyon erősen a valóságra alapoznak.Nem tehetsz semmi olyat amit a valóságban nem tennél illetve mindent úgy kell tenned mint ahogy a valóságban tennéd.Lehetsz a játékban úttisztító,rendőr,mentős,autószerelő,farmer,drog termelő,drog díler,fegyver gyártó - kereskedő..stb.És ahogy magasabb szintet érsz el,úgy lesznek elérhető egyre több munka számodra.

Alapvetően egész jó játék lenne ez,csak annyira komolyan veszik benne ezt a "csináld úgy mint a valóságban" dolgot hogy már szánalmas.Szó szerint percenként kirugnak valakit a szerverről,erröl értesítéseket folyamatosan lehet látni a chat ablakban.És olyasmiért rugnak ki embereket hogy:


-ugrált az utcán

-nem használta az irányjelzőt

-nem kapcsolta fel a világítást este

-verekedés


Szánalmas,én az után abba is hagytam miután bele raktam a játékba kb 15 órát és azért bannoltak mert a játékba regisztrált nevem nem valóságos.És ezt egy olyan moderátor tette,akinek az ingame neve valami Yakukimako_Egzamba vagy valami ilyesmi,na hát ez meg milyen valóságos.Ja és akkor a fórumon indítottam egy szavazást hogy a moderátorok vissza vehetnének ebből hogy ilyen piti dolgokért rugnak ki,bannolnak embereket és sokan úgy szavaztak hogy igazam van.Erre mit tesznek?Talán megfontolják?Dehogy.Törlik a szavazást.


Alapvetően nem rossz,ha gondolod nézd meg,de a moderátorok örültek,segítő készek,normálisak de tulságosan komolyan veszik ezt a valóság dolgot szerintem.

2012. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már játszottam ott régebben, nem jött be ugyanaz okok miatt, mint neked.
2012. okt. 13. 12:19
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok! Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy Falusi RP szervert [Nem Eq-Lp].

TudvariRPG Ha változást akarsz...

~Eleged van a SeeRPG-s szerverekből?

~Unod az óvodás értelmi szintű adminokat?

~Utálod, ha egy Cops n Robbers stílusú szervert a tulajok RP szervernek titulálnak?

Akkor ez a te helyed!

Rengeteg újdonsággal vár titeket a TudvariRPG. Eddig még sosem látott újításokkal. Teljesen egyedi 0-ról írt móddal! Új mappolásokkal és rengeteg lehetőséggel vár titeket a szerver.. Szeretnéd egyszer kipróbálni milyen élete, van egy falusi Rendőrnek, Mentősnek? Nálunk azt is megteheted könnyedén. Csupán regisztrálsz a fórumra. [link] Ott írsz egy jelentkezést és már az álmod valóra is vált! Bandázni szeretnél? Azt is kipróbálhatod a szerveren! Jelenleg 3 Nem Scriptelt Banda tagja lehetsz, de ha kedved tartja te is, kialakíthatsz egy bűnszövetkezetet! Annyi a dolgod, hogy regisztrálsz a fórumunkra, és ott írsz egy kérelmet egy story-val!

Gyertek! Nézzetek be a mi világunkba és próbáljátok ki, hogy milyen élményt nyújt a Tudvari Role Play.

Elérhetőség:

Fórum: [link]

SzerverIP: 37.221.210.30:7756 [Jelenlegi kliens 0.3z]

TeamSpeak: 176.241.2.222

2014. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!