Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felnőtteknek való, üzleti...

Felnőtteknek való, üzleti "gazdálkodós" társasjátékot dolgoztam ki. Szerintetek van rá igény?

Figyelt kérdés
Jelenleg teszt fázisban van a dolog, csak kézzel írott és rajzolt elemei vannak. A játék kifejezetten bonyolult, rengeteg részlet és szabály van, amiket én nyilván tudok, de vajon egy kifejezetten bonyolult játékra van igény, vagy elrontja az egészet? Maga a játék gyakorlatilag egy életszimulátor, anyagi szempontból (a Kiyosaki Cashflow négyszögön alapul). El kell érned egy bizonyos szintet és szinte minden lehetőség adott. Munka, befektetés, vállalkozás, cég. És mindez elég részletesen de amennyire egyszerűen csak tudtam. A héten vasárnap lesz az első tesztjáték egy barátommal.

2012. okt. 11. 14:43
 1/7 anonim válasza:
100%
Kipróbálnám :)
2012. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor tehát nem teljesen halott az ölet. A bonyolultabb játékmenet mellé kell egy megfelelően szórakoztató játékélmény is, meg hát ez a társas legfőképp tanítani igyekszik. Sokat kell még csiszolni rajta. Te konkrétan merre laksz? (privátban megírhatod)
2012. okt. 11. 17:19
 3/7 Ian Catman ***** válasza:
100%

Én is kipróbálnám, sőt, elég régóta keresek olyant, ahol nem a kerti gazdálkodás vagy a farkasokra lövöldözés a cél, hanem az, amit írtál.

Biztatnálak, fejleszd ki, csak a befektető/gyártó partnert kell jól megválasztani. Sok sikert, én drukkolok.

2012. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

megtörténtek az első tesztjátékok! A társas fejlődését itt tudjátok figyelemmel követni:

[link]

2012. okt. 28. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes dolog tetszik
2013. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
nos, mi a fejlemény azóta? a leírás alapján a simsre emlékeztet. engem is érdekelne amúgy :)
2013. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kevesebb szabadido miatt a gyakorlati fejlesztes most kicsit leallt, de elmeletben sok dolgon javitottam mar. Foleg azon kell dolgozni hogy roviduljon a jatekido, mert igy 1 nap alatt alig vegez az ember 2 fovel :P de mar alakul, csak megcsinalni mindent ujra sok ido plusz a teszteles ugye... de orulok hogy legalabbb nem talalt siket fulekre a dolog. :)
2013. febr. 4. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!