Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » F1 2012-ben hogyan kell a...

F1 2012-ben hogyan kell a gumiválasztást beállítani?

Figyelt kérdés

Vannak versenyek ,amik esosnek indulnak ,de ido kozben száraz versennyé válnak.

De ha én be megyek a boxba ,akkor ugyanúgy intermidiete-t vagy esogumit kapok ,mintha még mindig esos viszonyok lennének.

Az lenne a kérdésem ,hogy hogyan kell verseny kozben beállítani azt ,hogy milyen gumit tegyenek fel majd nekem a box-ban?!

Verseny elott ,amikor ulok a garázsban ,akkor ha esik az eso nem lehet úgy beállítani ,hogy például intermidiete-n indulok ,de utánna felrakatok prime-ot vagy valami más száraz pályás gumit.

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudná erre a választ. :)



2012. okt. 11. 16:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem csak idoméron szokott túlmelegedni ,de akkor bemegyek a box-ba és mire megyek mért korre már jó...:)
2012. okt. 14. 14:47
 12/12 Br3nor ***** válasza:

Hát ha túlmelegszik akkor le kell hűteni ennyire egyszerű :)

Az egyik lehetőség, hogy az autót a szabadedzéseken már úgy állítod be, hogy magasabbra veszed a motorhűtést (még csak rfactorban setup-oltam úgyh lehet nincs ilyen lehetőség codemastersben) meg ajánlott ránézni a váltóáttételekre mert ha az utolsó fokozat túl alacsony akkor egy hosszabb egyenesen olyan sokáig pörög a motor tiltáson hogy megfőzi a motort, szerintem ez lehet nálatok is a gond.

A másik megoldás amit a verseny közben is lehet alkalmazni, hogy korábban váltasz fel mint általában, ne várd meg amíg a motor letilt hanem már jóval előtte feljebb váltasz ami nem terheli annyira és segít valamennyire hűteni.

2012. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!