Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1-től 10-ig terjedő skálán...

1-től 10-ig terjedő skálán mennyire jó játék az Assassin's Creed III? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A Wii U-s változat beszerzésén gondolkozom de még soha nem próbáltam ki ezt a játékot. Ha annyira nem jó akkor tudtok ajánlani más Wii U nyitócímet ami nektek jobban tetszik?
2012. okt. 11. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is halottam hogy wii-re is megjelenik. nem tom pc-re, xbox-ra, ps3-mra érdemes lesz. de vmit vagy nagyon elnéztél vagy elírtál mert wii-re nem jelenik meg! :D
2012. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem Wii-t írtam hanem Wii U-t. Az a következő generáció. Keress rá nyugodtan a nyitókínálatára mert ott van ez a játék is. Csak azt nem tudom hogy megéri-e az árát.
2012. okt. 11. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri 100%-osan hidd el. Csak szerintem erre a platformra nem lesz magyar lokalizáció/felirat akinek jobban tetszik, de ennyi bajod legyen csak :D.
2012. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-10-ig terjedő skálán 16. Megéri mindenféleképpen!
2012. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az év egyik legjobb játéka, persze hogy érdemes
2012. nov. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!