Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Adódott egy kis problémám a...

Adódott egy kis problémám a Minecraft nevű játékban folytatott játékmenetemben (kezdő vagyok). Adna valaki tanácsot, aki ért a játékhoz valamennyit?

Figyelt kérdés
A következő a történet: építettem deszkából valami 6-7 emeletes "házikót", nem is emlékszem, mekkora alapterülettel. De szerintem nem is lényeg. Egyszercsak az történt, hogy a 4. emeletre spawnolt egy enderman. Mondanom sem kell, hogy nem szeretném, ha ez megismétlődne. Ti hogy küszöbölitek ki az ilyen problémát? jó ötlet egyáltalán ilyen magas házat építeni? Nekem jó bulinak tűnik, még magasabbra is terveztem volna.^^

2012. okt. 11. 22:21
 1/8 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Ezellen nem tehetsz semmit. Az endermanok mindenhova teleportálnak.
2012. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Max. annyit hogy kisebb házat építesz, mert a mobok 24 blokk távolra spawnolnak tőled, de szerintem nagy házat élvezetesbb kèszíteni.
2012. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Világítsd körbe a ház környékét, így nem teremnek oda mobok, és kevesebb eséllyel mászik be az enderman.
2012. okt. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2012. okt. 12. 17:35
 5/8 anonim válasza:
íha minecraft 1.3.1 -ed van, akkor nyomd meg az ESC-t menj a BEÁLLÍTÁSOK-ba és a NEHÉZSÉG-et állítsd BÉKÉS-re :D
2012. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wolfenstein2000 ***** válasza:
elméletileg amiket leírtatok nem jók, mert az endermanok bárhová beteleportálnak, feltéve hogy beférnek-e
2012. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 voligege34 válasza:
de ha a beállításokban békésre állítod a játékot akkor semmilyen mob nem spawnol sehova... de amugy a kivilágitás is jó módszer mert alap hogy a mobok nem mennek világos helyre...
2012. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wolfenstein2000 ***** válasza:
De. Nem spawnolnak oda, de odamennek.
2012. okt. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!