Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 Menne ezen a gépen?

GTA 4 Menne ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Menne ezen a gépen?

Proci: Intel® Pentium® CPU G620

RAM: 4GB

VIDEO KÁRTYA:ATI Radeon HD 5570

op rendszer :Win 7 32bites



2012. okt. 12. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Menne közepes beállításon a vacak optimalizálás miatt
2012. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz és am fel raktam de akadozik de nem tom mér talan az ati vidkarit nem tamogatja kell patch?
2012. okt. 12. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel az 1.0.4.0 vagy az 1.0.7.0 patchet.

Hozz létre commandline.txt néven egy szöveges fájlt a játék főkönyvtárában, majd másold be a -norestrictions -nomemrestrict kapcsolókat. Ezzel feloldod a grafikai (nomemrestrict) és memória (nomemrestrict) korlátozást. Ilyen módon egyéb beállítások is elérhetők.

Kapcsold ki a vírusirtót és a tűzfalat a játék idejére, zárj be minden háttérben futó programot.

Esetleg frissítsd a videó kártya drivert.

Egyébként mindegy, hogy ATI (most már csak simán AMD)vagy Nvidia vagy Intel kártyád van.

Én notebookon (ASUS K50AB) toltam közepes beállítás mellett,agyon moddolva, akadozás nélkül. AMD Asus Radeon HD 4570 (512 Mb)-es kártya van benne.

2012. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. okt. 12. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
felrakod az 1.3 patch et és menni fog fullon.
2012. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!