Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kell hozzá valami fájl ami...

Kell hozzá valami fájl ami nekem ehhez a játékhoz nincs? Többi lent pls help.

Figyelt kérdés
Na szóval van a Donald Duck Quack Attack játék. És mivel megvettük eredetiben és feltelepítettem akkor kell crackelni???????????????? Mert szerintem eredeti játékot nem kell de nem tudom. De nem is ez a lényeg mert én már rég megpróbáltam volna hogy kell-e, hozzá crack,csak sehol nem találok hozzá olyan oldalt ahhol le lehetne tölteni crack-et. Tehát valaki bemásolna nekem ha nagyon de nagyon szépen megkérem, egy jó crack-et hozzá vagy olyan oldalt ahonnan lelehet tölteni crack-et? KÉRLEK TITEKET NAGYON SZÉPEN SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES!
2012. okt. 14. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eredeti a játék akkor nem kell a crack!
2012. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kérlek segíts mert kéri a Cd-t hogy játsszhassak,miután feltelepítettem és régebben mikor még máskor telepítettük fel nem volt ilyen probléma. És nem szeretnék CD-vel játszani.
2012. okt. 14. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert mi bajod lesz tőle, ha benne a lemez és indításnál egyszer felpörgeti? Nem fog elkopni.
2012. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De kellemetlen . :(
2012. okt. 14. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!