Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraftban, hogyan...

World of warcraftban, hogyan tudnak akár 1v3 mazni is meg több? :D

Figyelt kérdés
Hali azt akarom kérdezni, hogy wowban van egy csomo pvp movie ahol 1v3 1v4 eznek pl drakedog movijai főleg 9-10 re gondolok az az újabb akkor Adouken 2. Ezek lockok, de hogy tudnak 1v4 1v2 stb? mert nekem duelba nehéz megölni valakit xD. Az megvan, hogy tudnak játszani, de nekik a legfullosabb pvp gearjuk van mindig? gondolom ha nem full wrathful lenne 3.3.5 ben hanem furi akkor már nem menne így nem?

#World of Warcraft #Tauri #PvP #Cataclysm #WoW #WoD #1v3 #1v2 #adouken 2 #drakedog
2012. okt. 15. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:

ezek a videók általában bg-ken készülnek.

eredetin pedig akiknek fullos a gearjük nem nagyon járnak bg-re már mert felesleges.

Oda inkább olyanok járnak akiknek kell a honor a gearhez stb.

És azért tudnak egyszerre több ellenfelet is megölni mert azok sokkal gyengébb gearbe vannak.

Persze azért ezek az emberek értenek is a karikhoz nem véletlen van mindenféle ritka title-jük, de a bg-ken már alapból előnyben vannak.

2012. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég Skilles emberek vannak , én nemrég hagytam abba a wowot , 6évig pvpztem rajta , egy idő után annyira megszokod hogy kezdőbbeket simán bedarálsz lehetnek akárhányan .

Például shadowpappal vagy elemshamanal vagyok ugorhat rám 5-6-7 unskilled/halfskilled , 5ből 3x megverem őket.

2012. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat! :D Én taurin tolom 5k gsem van pvp furi/rele de bgn mindenki majdnem fullos szinte mindig megölnek azért kérdezem origin gondolom sokkal több a player azt több a no geares player nem ugy mint taurin ahol már majdnem mindenki fullos nem?
2012. okt. 15. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát catában , amikor játszottam /mint emlitettem abbahgytam azóta/ akkor igazából geares emberek inkább arénáztak és Ranked Bg-ztek team-el , énis így voltam hát 1 nemzetközi volt egyetemi csapattal :D


Sima BGre csak gearelni jártam altokat , vagy honorért , vagycsak unatkoztam és funból.

2012. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a helyzet, hogy eredetin míg felhúzol egy karit, megtanulsz játszani vele. A másik, hogy ezek vérprofik, tehát ICC-s contentbe fury settbe is bárkit lenyomnak 1v1-be, lockal meg pláne. A lockok kifejezetten jók 1v-sok- ra, mivel rengetek a CC-jük és dotokban is bővelkednek. Nameg ugye a petek... . A másik, hogy igen, full gearben vannak, tehát 1.2k + resijük van, tehát pl egy bábura nyomott 15k-s lava burst az beléjük kb 6-7k-t critel. És jó gearben van buffed kb 30k hp-juk, ami akárhogy nézzük egy clothosnál nem semmi. Tehát, ha BG-n szembe fut veled egy 30k HP + -os Clothos, akkor jobb, ha messze kikerülöd, ha csak nem vagy min 6k gs-ben. A másik, hogy ezekben a videókban bg-re bemennek full gearban, aztán a low geareseket shotolják, mint állat... Így azért nem nehéz... :D
2012. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!