Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Assassin's...

Melyik a legjobb Assassin's Creed epizód?

Figyelt kérdés
Megakarom venni a revelations-t, de nem hallottam róla jókat. Melyik a legjobb single playerben? Melyik nyújt hosszú játékélvezetet? Köszi!

2012. okt. 15. 18:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
nekem az Assassin's Creed II adta legjobban story meg játékélményre is
2012. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
ÍGY EGYIK SEM. Mikor tanulják meg végre az emberek, hogy ez egy SOROZAT. Magyarul MINDET végig kell tolnod a legjobb élményhez. Az első részt kihagyhatod HA utána nézel az egész történetnek, mert bár az 1 sokkal gyengébb a többi résznél történetileg FONTOS.Magyarul MINIMUM így: 2->Brotherhood ->Revelations . Meg majd a 3 ugye.
2012. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne kiabálj már -.-

Azt viszed végig amelyiket akarod. Nekem a Revelations tetszett a legjobban.

2012. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Pfff... nem kiabálok, csak caps lockkal kiemelem a FONTOS dolgokat. No meg te is aztán normális választ adtál: "azt veszed meg amelyiket akarod". Ejha, öcsém miért nem mész atomfizikusnak?
2012. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Interneten is elolvashatod a sztorit és később bepótolhatod a kimaradt részeket, igaz atomfizikus barátom?:);)
2012. okt. 16. 14:52
 6/11 anonim válasza:
igazábol nekem a játék második része tetszett a legjobban, foleg a végefelé velence...a revelations pedig olyan isztambul beutésu és az már annyira nem is jott be, de szerintem végigjátszhatod mindegyiket sorban :)
2012. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát, őő. nem igaz. Mi értelme úgy egy játékot végigjátszani, hogy pontosan tudod mi fog történni? A 2-től mindegyik rész nagyon jó (de ha mondjuk olcsón látod az 1-et, akkor vedd meg azt is, annyit megér).
2012. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ritkán veszek játékot, szóval inkább azt keresem, melyikben több örömet lelem. Ergó izgalmas, és sokáig ellehet vele az ember. Érik a 2. rész vásárlása.
2012. okt. 19. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a Brotherhooddal kezdtem, utána jött a Relevations és most várom a Észak-Amerikás AC-t. Nekem a Brotherhood állatira tetszett, 2x is végigtoltam, a sztorit beszereztem neten, nincs ingerenciám végigjátszani az elődöket (habár mindenki el van ájulva Altair-tól), a Relevations nagyon nem jött be.
2012. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki kihagyja a második részt az buta :). Altairtól nincs senki sem elájulva, mert gyakorlatilag semmi sem derült ki róla az első részben. Ha elolvasod a történetét az elsőnek akkor kezdheted a 2-vel (én is így csináltam). Csak a 2 után már "kötelező" az összes részt sorban végigvinni. Szerintem amúgy a 2 a leghosszabb.
2012. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!