Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek hogy érdemes...

Szerintetek hogy érdemes átvinni legelőször a Resident Evil 6-ot, offline-ban vagy multiplayer-ben?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem mindegy ha egy új játékot egyedül próbálsz ki első alkalomkor vagy egy olyan partnerrel aki már átvitte 1000-szer
2012. okt. 15. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Singleplayerben, utána jöhet a multiplayer.
2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
"átvitte" . Jesus Christ... Sok ökörséget hallottam már (kipörgetés és társai) de ez azért viszi a pálmát. VÉGIGJÁTSZOTTA. Mert így mondják normálisan. Amúgy először egyedül, aztán coopban.
2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Te második,ha bajod van akkor menj és verd ki,ne itt fröcsögjél


Az "átvitte" szót RENGETEGEN használják,de gondolom neked tök mindegy,úgyis mindenbe belekötsz.Igen,tipikus magyar mentalitás


Ez az olfal tele van szánalmas bunkókkal,itt nem lehet normálisan társalogni

2012. okt. 15. 20:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen,ő más dolgaival foglalkozik ahelyett hogy a saját dolgaival...pl.lec*gányoz ha letöltösz 1 játékot,de hát nem mindenki gazdag zsidó
2012. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
És ez az oldal tele van nyúlszívű emberkékkel... Nem az édesanyád szidtam, annyit mondtam, hogy zavaróan értelmetlen, "magyartalan" a mondatod. Attól még, hogy "sokan használják" még ugyanolyan baromság. Justin Biebert is sokan szeretik, még is szutyok a zenéje... De ha ennyit magadra veszel, akkor meg is érdemled.
2012. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
"tipikus magyar mentalitás" Nos igen, aki nem ír minden mondata után XD-t, tud NORMÁLISAN írni, és elmondja a véleményét "az tipikus magyar". Az is tipikus ám, hogy képtelen vagy annyit mondani "oké, tényleg hülyén hangzik". Ráadásul még a kérdésedre is válaszoltam...
2012. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hihetetlen,nem gondoltam volna hogy egy ilyen kérdéssel is a bunkó marhák jönnek ide


ha már itt tartunk ez mi?


"Nem az édesanyád szidtam"


Ezt nem így írják.Mahyarul ez HELYTELEN


Így a helyes: Nem az édesanyádat szidtam


Tehát eltakarodhatsz a jó büdös francba,először tanulj meg magyarul utánna pofázz nekem


Semmi baj nincsen azzal hogyha valaki azt mondja "átvitte a játékot" ebbe tényleg csak a besavanyodott életű türhők kötnek bele


Ennyi erővel rengeteg mindenbe bele lehetne kötni.Gondolom ha valaki azt mondja hogy "leszedtem ezt a játékot" akkor abba is belekötsz,pedig mindenki tudja hogy letöltötte a játékot és senki se köt bele


Komolyan szánalmas vagy,menjél inkább nőzzél

2012. okt. 16. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy te veszel minden hülyeséget komolyan... Tudod néha anélkül is meg lehet valamit fogadni, hogy lebunkóznánk azt, aki mondta ;).

Én nem akarok itt flamewar-t, ássuk el a csatabárdot, szívjuk el a békepipát, nekem mindegy.

Ettől függetlenül -bár nem lapoztam fel egy nyelvhelyességi könyvet sem- szerintem teljesen helyes volt a mondatom...

2012. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
De azért (ezen meg már röhögjél egyet) a vesszők (,) ; a mondat végi írásjelek használatát tanuld meg mielőtt valakinek azt mondod, hogy tanuljon meg magyarul. Meg a szóismétlés is egy kicsit sok volt ˇˇ.
2012. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ezt nem így írják.Mahyarul ez HELYTELEN "

Bagoly mondja verébnek...Magyarul*

2012. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!