Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt tetriszed? Ha többjátékos...

Volt tetriszed? Ha többjátékos volt mivel játszottál rajta a legtöbbet?

Figyelt kérdés
a 90es években nagyon felkapott volt ez a tetris. nekem emlékszem több is volt, asszem már az újabb változatból mert sok játék volt rajta, én sokat autóversenyeztem és tankoztam is rajta. ha esetleg valaki nem tudná mire gondolok: [link]
2009. aug. 7. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen volt. 8 játék módos verzió. Ebből a 3. játékot szerettem a legjobban.
2009. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 tetriszem volt (vagyis még mindig megvannak), egyiken csak tetriszezni lehet, a másikon van az a kígyós játék is, azt mindig nagyon szerettem:)
2009. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de szerencsés vagy 2. hogy még mindig megvan:) működőképes is? én egy oylan emberkét szeretnék találni aki esetleg ha nincs már szüksége rá elküldené nekem postán. nekem volt régebben de elromlottak, vagy eltökítettem, nem értékeltem akkor nagyra, csak most mikor eszembe jut régen mennyit is játszottam eszembe jutnak a régi emlékek.
2009. aug. 8. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Aham, volt egy nyolcjátékos, az nagyon hamar meghalt, és volt egy 99 játékos. Az volt a poén, hogy mindig ugyanazok ismétlődtek. Sajnos már az sem jó, pedig néha jól jönne.
2010. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudsz róla,hogy lehet újonnan venni is ma?
2012. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lehet venni,ilyen falusi vásárokban pl. én ma vettem 400 ft-ért :)
2013. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!