Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6 jailbreak...

Counter strike 1.6 jailbreak szerveren hogy lehetek ct_ Válaszolnál pár kérdésemre ha tudsz megy a zöld?

Figyelt kérdés

1. Hogy lehetek ct? Be kell hogy tegyenek engem ct-be? akkor ki tud oda betenni?


2. Valaki le tudja írni mi a lényege röviden?..mármint alapszabályok..


Azt tudom, hogy minden kör végén marad 2 rab aki azt csinál amit akar...


A simon mondhatja azt is ugye hogy utolsó Erakció..akokr az hamis..milyen "hamis" szavakat szoktak még használni a simonok általában az átverésre?


Tudom, nagyon tudatlan vagyok és ez így egyszerre soknak tűnhet, de elég ha 1-1 kérdésre adtok választ..vagy ha vki becállalná hogy fellép és együtt játszunk, tanít engem kicsit:D...


Köszi előre is, megy a zöld:)


16/L



2012. okt. 19. 10:55
 1/4 anonim válasza:
És mennyi zöldet adnál,ha tudnék segíteni?
2012. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát egy válaszra egy zöldet tudok adni...minél többet adsz annál több zöldet kapsz..:D
2012. okt. 19. 11:52
 3/4 Köki Péter válasza:
50%

1. kérdésedre: A játék kezdésénél ott van hogy Terrorist és counter terrorist. De csak meghatározott számu CT lehet. Ez úgy van hogy minnél több a rab annál több CT leht.


2.kérdés:Az elején ha CT van akk ird be h /simon. Ha ez megvan akkor ha van mikid akkor mondj olyanokat hogy Simon mondja mennyetek be a nagy ketrecbe aki másfele megy az meghal. Ha valaki teljesíti a parancsot akkor öld meg, mert Simon CSAK a NAGYKETRECBEN van.


3.kérdés:pl. 1.Utolsó reakció ugrásOM mert az nem ugrás. olyankor meg kell ölni aki csinálta.

2.Mindenki mennyen a nagy kecóba. A kecó az nem a ketrec. ilyenkor is meg kell ölni aki megcsinálta.


UI.:Ha kell még valami akkor Írj privátba...

2014. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lényege egy régi játékon alapul, a "simon mondja"-n. Van 1 simon (ejtsd: szájmon) a CT-k közül, és az parancsol a raboknak hogy mit csináljanak. Pl. simon mondja állj a vonalra, simon mondja guggolj le...stb Viszont ha "simon" varázsszó nélkül mondja csak úgy simán hogy "guggolj le" azt a többi CT leöli, hiszen nem mondta hogy simon... Simon nélkül nem kell a parancsokat teljesíteni.


CT úgy lehetsz ha nagyon gyorsan beállsz a CT csapatba a kör elején (mapváltás után), vagy szólsz egy adminnak, hogy tegyen át.

2014. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!