Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolvásárlás előtt állok!...

Konzolvásárlás előtt állok! Milyen konzolt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nekem a PS 3 Super Slim 500 Gb jön be legjobban, ez a legújabb PS3, és nem is drága, és nagyon fontos, hogy tudok multiplayerezni ingyen! Csak ugye a játékok iszonyat drágák hozzá! Xboxot is néztem, az is jó, az törve is jó lenne, hogy másolt játékokat vigyen, mert multiplayerhez ugyis fizetni kell! Nem tudom melyiket válasszam? Multiplayer, és drága játékok, vagy nincs multiplayer, de játékok netről is egyszerűen tölthetők! Szerintetek? (tudom, jövőre jön valószínű a kövi generációs konzolok, de abban nem gondolkodok, mert azokat nem az én pénztárcámnak találták ki) Szóval vélemény a két gépről, tapasztalat? Melyiket érdemes venni?
2012. okt. 19. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Én egyértelműen az xboxot ajánlanám. A kontrollere sokkal kényelmesebb, kézre állóbb, ráadásul az xboxon az lt-t és az rt-t sokkal könnyebben le lehet nyomni, mint az R2-t és az L2-t. Bár ez még csak egy szempont. Vedd azt is figyelembe, hogy xboxon van magyar szerver, ahol akár ismerkedhetsz is magyarokkal. Az xbox ugye olcsóbb is, és ha esetleg nem akarnál multizni az xboxot ki tudod chipeltetni és ingyen tudsz játékokat letölteni. És ha esetleg be akarod szerezni a gépedhez a mozgásérzékelős kiegészítő (ps move vagy kinect) a kinect sokkal érzékenyebb, viccesebb, ráadásul a move bugos
2012. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alapján válassz, hogy mire jött több olyan cím, ami érdekel. Legalábbis én ezen a véleményen vagyok(és pontosan emiatt nem vettem soha konzolt, maximum 2 exkluzív cucc van ami érdekel, jó esetben 2x20 óra szórakozásért meg eszemben sincs kifizetni 80-120k t(ebben a játékok is benne vannak ofc)
2012. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az Xbox360-hoz tölthető Energizer akkuk vannak már 4éve(2400mA)nagyon jól bírják,töltővel együtt vettem és 2 pár aksival.

Xbox360Slim 250GB

[link]


A PS3Slim pedig ennyibe kerül.

[link]


Az Xbox360 a 720p játékokat képes felskálázni 1080p-ben.

A felbontás manuálisan állítható kb 10 féle felbontásból választhatsz.

A PS3 mivel nem skáláz és mivel a játékok 90%-a 720p-ben jön ki csak ezt a felbontást képes visszaadni.A felbontás nem állítható mert automatikusan érzékeli a játék felbontását és abban jeleníti meg amivel a játék kijött( ez 720p).

Ezen a PS3 fórumon taglalják ezt a kérdést.

[link]

Az Xbox360-hoz jó áron megveheted a játékokat itt.

[link]


A PSN ingyenes(de cserében jó párszor fel is törték)a fórumon amit linkeltem erről is beszélnek.

Az Xbox Live fizetős évente 7490Ft ami havi 600Ft-ra jön ki van játék közbeni chat lehetőség(nem kell kilépni a játékból) ,Youtube,készül a Skype és az Internet Explorer.

[link]


Még az is szempont lehet hogy az Xbox360 kontrollere klasszisokat ráver a PS3 kontrollerére egy lövöldözős játéknál nagyon érezhető a különbség rendesen érzed hogy visszarúg a fegyver.A PS3 kontroller csak remeg a kezedben mint egy ázott kismacska.Sokan mondják nem a kontroller számít de ez hülyeség mert nem mindegy mennyi élmény jön át a játékból és mennyire érzi magát résztvevőnek a játékos.Szerintem az Xbox360 többet átenged a játékból jobban benne érzi magát az ember és még meg nem vettem a PS3-at ez a különbség nem jött le de most hogy mindkét konzol megvan bátran állíthatom hogy egy jó kontroller igen is fokozza a játék élményt.Az Xbox360 megvétele előtt nekem is PS2-m volt és nem bántam meg hogy váltottam.


Vagy dönthetnek még az Exclusive játékok is és az hogy az ismerősöknek milyen konzoljuk van ha együtt szeretnétek multizni.


Xbox360 Exclusive játékok.

[link]


PS3 Exclusive játékok.

[link]


Én az Xbox360 ajánlom az enyém lassan 5 éves lesz a PS3 nem rég vettem de csalódnom kellett benne grafikailag(a játékok 10%-a 1080p a többi 720p és full HD TV-n nagyon ki jön a különbség) is és a kontroller szempontjából,a játékok is drágábbak mint a Xbox360-ra.

2012. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!