Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy készítsek minecraft...

Hogy készítsek minecraft szervert?

Figyelt kérdés
Tört szervert,és 1.3.1-est! Probálkoztam már Hamachival,de valamiért én betudok lépni,más már nem tud. Pedig mindent úgy csináltam ahogy kell. Csak úgy mellékesen megjegyzem,régebben gond nélkül belépett! Milyen más módszerek vannak még?

2012. okt. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Letöltöd a server.jar-t és elindítod..
2012. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a tűzfalat és más is feltud a szerverre jönni
2012. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a tűzfalat. Úgy se ment! Azt írja ki neki,hogy szerver nem található! Az első válaszolónak üzenem: És milyen IP-re megy fel?
2012. okt. 21. 11:48
 4/7 kecso2003 válasza:

A youtoub-on sirius csinált egy ojan videót, hogy kell Minecraft szervert csinálni.



NÉZD MEG!!!

2012. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Láttam már,de ugyan azt csinálom én is. Illetve pontosítok! Hónapokig gond nélkül ment a szerver,és a fellépés. Mondom hónapokig,és aztán volt egy hosszabb szünet,amikor egyikünk se tudott játszani,és mikor újra akartunk akkor már nem tudott belépni (kb. 2 hónapja próbálom megoldani,kitalálni a problémát,de semmi eredmény). Próbáltuk már a visszaállást 1.2.5-re,próbáltunk más verziójú hamachit letölteni,de se így nem ment,se úgy nem ment! Hallottam még a Tungle-t hogy azt is lehetne hálózatnak használni! Mi a tapasztalat? Működik?
2012. okt. 21. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
#1: [link]
2012. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ehhez be kell állítanom a routerem. mert nekem az van. De az sem valami normális engedelmes router. Szóval ez is kilőve. Köszönöm amúgy a türelmeteket, és hogy segíteni próbáltok !
2012. okt. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!