Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lego harry potter years 1-4...

Csababoy kérdése:

A lego harry potter years 1-4 ben a vörösen csillogó tárgyakat hogy lehet szét verni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod lehet embereket gyüjteni, és ha százfűléfőzetet iszol akkor ki lehet választani, ha megvetted az embert.

Vannak olyan emberek akik tudnak avada kedabrát, meg a vingárdium leviósza helyett ilyen kínzós varázslatuk van, szóval azok az emberek szét tudják robbantani a vingárdium helyett lévő varázslatokkal.

Ha nem gyüjtöttél még ilyen embert akkor asszem a naplós pályán összelehet szedni a fiatal voldemortot. Meg a negyedik rész első pályáján is van egy halálfaló...

Megnézem a játékban, hogy hol lehet összegyűjteni, mert amit az előbb írtam az se biztos, hogy jó. De valami olyasmi dereng, hogy azokban vannak a sötét varázslók szóval... Mindjárt berakom a játékot és megnézem, szerintem még ma megírom a normál választ.

2012. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, a második rész utólsó pályáján lehet megszerezni az emlék denemet, de ahoz kell lenni egy koboldnak (nem tudom, hogy neked van-e koboldod, de azért leírom, hogy hogyan lehet megszerezni). Az első rész első pályáján, ugye harry, hagrid, meg most nem juteszembe mi annak a koboldnak a neve, na szóval azokon a sineken a széfhez utaztok és amkor véget ér a film ott vagytok. Ott van egy ilyen vas lakattal lezárt láda, azt kinyitod nem tudom mi a neve annak a varázslatnak, de most mindegy. Szóval kinyitod ott van benne a kobold felszeded, és megveszed (55,000). Ezek után mész a második rész utólsó pályájára, eljutsz addig, amikor ott a baziliszkusz (ó, és elfelejtettem leírni, hogy amikor kiválasztod,hogy melyik pályára mész akkor a free playra menj rá, amikor a koboldot akarod megszerezni akkor tökmindegy, de amikor voldemortot, akkor a koboldra)ott van a vízben, akkor ott hátul van egy olyan izé amit ki kell nyitni kulcsal, és miután kinyitottad kijön belőle denem, fölszeded, megveszed, (85,500) azután amikor velevagy szét tudod törni a vörösen csillogó tárgyakat.


Ennek a felét, vagy annál több részét biztos, hogy már tudtad, de azért leírtam.

2012. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segít
2012. okt. 22. 09:07
 4/7 anonim válasza:
Lehet én vagyok a béna, de nem tudom megszerezni a koboldot. Ha story módban megyek, akkor nem tudja kinyitni egyik sem a ládát, mert még nincs meg az a varázslat, ha meg free playben, akkor meg nem jön a kobold, amivel be tudom engedni magam a bankban a kapun. Mi a megoldás?
2013. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beoszt pár embert akikkel a pályán vagy azokkat mindig berakja. Amivel a varázslatokat váltogatod storyban azzal kell freeben az embereket.
2013. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagridra válts át!
2013. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégegyszer elolvastam amit írtál és rosszul értelmeztem. Miután bent vagy a bankban menj oda az asztala elé és akkor elkezdődik a film(undorítoan rajzol az a kobold). És akkor azt hiszem így már jönne a kobold. Ha valami kérdésed van még vele kapcsolatban(elég hülyén fogalmaztam szóval megértem ha nem érted) akkor írj privátba, mert itt nem sokat nézem a már megválaszolt kérdéseket, vagy akár ide is írhatsz, mert most már nézem :)
2013. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!