Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft mód problémák,...

Minecraft mód problémák, segítség!?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy módot/pakkot kinek melyik tetszik, méghozzá az Optifine nevűt, mivel azt mondták rá hogy akinek lassabb a gépe annak a ez a mód felnyomja az fps-ét. No én ezt tegnap csináltam meg letöltöttem telepítettem ahogy kell, de csak bugosabb lett tőle a játék, 2 óra bugos játék után meguntam, és inkább kitöröltem a módot. Ma reggel elkezdtem vele játszani sima egyszemélyesben (amúgy 1.3.2 es verzióban), és arra lettem figyelmes hogy ugyan úgy laggol a játék mint Optifine módban. Nagyon kevés az fps-em most(1-2), csoda hogy megy! Kérdés : Miért van ez és hogyan tudnék újra normálisan játszani, kb 30-40 fps-el mint szoktam??

2012. okt. 23. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

1) Ez mod (csak h tudd, nem kell odaítni h modpack)

2) Milyen a géped mert lehet h nem a minecraft a hibás..

2012. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
be mész a beálitásoknál és grafika:gyors és látotávolság: rövid és felhők:ki és enyi nekem igy nagyon megy.
2012. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!