Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha 33 szintes vagyok a metinbe...

Ha 33 szintes vagyok a metinbe mit öljek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régen játszottam ezen a Játékon akkor is csak 10es szintig jutottam :S meguntam am akkor élvezd hogy erős vagy vagy öld a legerősebb szörnyeket!
2009. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33as szinten sokra nem mész a legerőseb szőrny ellen de kicsit okoskodok én nagy metis vok xD ahoy látom a dátumbol már lehec vagy 40 en ha nem untad meg 33 on ajánlom a temetőt de ha megy és van pénzed orkok de persze ez füg a játék időtartamátol a karaktertipusodtol és a poti menyiségtől és 40 en meny DT be az tuti hely
2009. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 19-es szinttől vagyok az orkoknál , azok adnak tp-t és jól lehet belőlük fejlődni , de persze nekemsok poti is kell oda .d de megy ;) azóta már 22-es vok és m8ndennap lépek vagy 2 szintet :)jah és a temetőnél is voltam nem nehéz csak jól kell taktikázni főleg nekem mert még kicsi vok :D
2010. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szia

szerintem menj temetőbe 33-ason én is ott öltem:)

2010. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:
A többi játékost, mer' az legalább vicces.
2011. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!