Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem olyan PC játékot...

Johnny B. Goode kérdése:

Tudtok nekem olyan PC játékot ajánlani, amit ketten lehet játszani?

Figyelt kérdés

Nagyjából mindenfajta játék jöhet (lehetőleg azért sportot vagy versenyzőst ne), főként olyanra gondoltam, amit egyszerre együtt lehet játszani és nem egymás ellen, de végső soron mindegy. Lehetőleg kicsit komolyabb játék legyen, mint az online játékok.


Köszi a segítséget!

Jani

F/26



2012. okt. 24. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

OFF


*Ehhez minek a neved, korod, meg nemed?

2012. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt a nevemet kiírom minden hozzászóláshoz, másrészt a korom és a nemem azért van feltüntetve, hogy az intelligensebb válaszoló sejtse, nem barbie-s játékot keresek...


Annyit még hozzátennék, hogy aki RENDES választ ad, legyen szíves írja le azt is, hogy gamepad-dal lehet-e játszani, mert egy billentyűzeten nem a legélvezetesebb a játék (bár ha nincs ló...)

2012. okt. 24. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Lego Star Wars, Lego Indiana Jones. Mindkettőt simán lehet nyomni gamepad-del!
2012. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezeket lehet ketten is játszani egyszerre?

2012. okt. 25. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemhogy lehet, hanem bizonyos missziókat csak úgy tudtok majd véghez vinni, ha mindketten játszotok :-)
2012. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippet, remélem tetszeni fog mindkettőnknek :)

Ha esetleg van még hasonló ötlete valakinek, szívesen veszem :)

2012. okt. 26. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!