Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 vs Modern...

Battlefield 3 vs Modern Warfare 3? Miért?

Figyelt kérdés
Nem azt kérem, h ez szar, az szar, mert NEM LEHET ÖSSZEHASONLÍTANI!!! Az érdekel, hogy melyiknek a stílusát szeretitek jobban (multiplayer!) és hogy miért. Kösz!

2012. okt. 25. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

BATTLEFIELD 3

szép grafika

jó hangulat

jó hangok

sok dlc,fegyver,jármű...

nem sok cheater

MW3:

örökletes cod betegség ROHADT GYORS!

sok cheater a másik cod betegség

sz@ron-hu**on fut szinte,de nem is a legjobb

Igyhát BF3

2012. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

BF3-ban én igazából a nagyobb csapatmunkát hiányolom, ami pl a BF2-ben sokkal jobban megvolt, jobban összetartottak a csapatok, egy jó vezetővel ütőképesek voltatok. Plusz BF3-ban sokszor sz@rnak rád a csapattársak, elhúznak másfelé, egyedül kell nyomulnod előre, nem élesztenek fel, nem gyógyítanak, nem vesznek fel járműbe, meg fél napig kell ugrálnom az idióták körül mire dobnak egy kis ammo-t.


Ettől függetlenül, nekem is túl gyors a cod, bár már valamilyen szinten a BF3-is elment ebbe az irányba...plusz öregszem. Összességében engem mindig jobban vonzott a BF sorozat, így most is arra szavaznék.

2012. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
ugye tudod hogy ezt a kerdest mar feltettek mar vagy 10000x?
2012. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok azt elfelejtettem,hogy azért sok a cheater a cod-okban mert a a másolásvédelme 0 bárki bármit mond!
2012. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!