Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 kezdőknek!?

Counter Strike 1.6 kezdőknek!?

Figyelt kérdés

hali.

elkezdek cs-zni.

eddig rpg-vel játszottam szinte csak! meg még gta.

na mivel alig értek az fps-ekhez, valaki tudna adni, linkelni kis bemutatót, videót hogy mi, mi és mire való?

megköszönöm

normális válaszokat várok

köszi


2012. okt. 25. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
11éve cs zek annyi a lényeg ha pubolsz akkor amikor kezdödik a játék B betüvel kell a menüt lehozni a legjobb fegyverekhez ha van rá pénzed nyomd ezt b,4,2, b,1,4 ha terrolista vagy ha ct pedig : b,4,3 b,1,4 van csomo pálya elöbb kel lelönöd az ellenséget mint ő téged van gránát is az B o 4
2012. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebből nem értett semmit.
2012. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleinte játszhatsz botok ellen, kitapasztalod a fegyvereket, pályákat stb. Miután úgy érzed, hogy a normál szintű botok ellen jó vagy megpróbálhatod más játékosok ellen. Így tanlsz a legjobban.

Ami pedig a fegyvereket illeti snipereléni inkább az AWP-t ajánlom kezdőként. Ha van a CS-dnek auto-buy(automata vásarlás) opciója használd ki.(B gomb a vásarlás és miután megnyitottad az ablakot megnyomod az A-gombot. Ez az újabb kiadásoknak szokott lenni).

Videót meg nem tudok ajánlani, de a youtuben biztos kapsz.

Remélem segíthettem, sok sikert! ;)

2012. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi.

már egészen belejöttem a cs-be. :) az elején igen botok ellen játszottam csak nem 1.6-al hanem Condition Zero-val.

2012. okt. 31. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!