Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 és ps3 irányítása...

Xbox360 és ps3 irányítása közt va külömbség? És melyik jobb? (most csak a kontrolerre, és irányíthatóságra vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Az Xbox36 kontrollere klasszisokkal jobb mint a PS3-é pl:lövöldözős játékoknál nagyon jól kijönnek a fegyverek közötti különbségek(Borderlands 1-2,Fallout 3,Fallout New Vegas stb...). Sokkal több élmény jön át a játékokból mert szó szerint a kezedben érzed a dolgokat.
2012. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lázár Péter ***** válasza:
85%

Próbáld ki.

Valakinek ez valakinek az jön be.

2012. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
nekem pl a ps3 kontrollere sokkal jobban illik a kezembe, mint az xboxé, számomra kényelmesebb :) de ezt tényledg ki kell próbálni
2012. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Én szerintem klasszisokkal jobb a ps3é. :) Jobban jönnek át a playernek a fegyverek ereje stb.

A ps3é könnyebb és én sokkal többet tudok játszani vele.

A SIAXIS vagyis a mozgásérzékelés meg egyszerűen hajszálpontos.

2012. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Ráadásul a Fallout 3-ban nyolc fegyvert tudsz a D-pad-ra rakni nem 4-et mint a PS3-nál.
2012. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a barátommal játszottam ki a gears of war 2,3 at tehát van tapasztalatom box kontrollerhez is de.Mióta ps 3 am van csakis annak a kontrollerjét preferálom.Kényelmesebb a kezemnek nem kell elemet cserélgetni csak töltőre rakni.Pl az uncharted 2-t egy feltöltéssel játszottam ki ami 14 óra 25 perc volt szóval sokáig bírja.Max ha szereted a ravasz kialakítást a box on akkor vehetsz egy ravasz fejez az L2 R2 hez és megéri az árát mert 2 párat adnak kb 1700 ft ért és tényleg tökéletesen ileszkedik. Nah és valóban precíz a mozgásérzékelő giroszkóp. De azért próbálgasd melyik a kényelmesebb a kezednek de nehogy amitt maradj le az mgs 4 és a Kratos bácsiról :P
2012. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ps3. Próbált ki.
2012. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
meggyőztetek, ma kipóbáltam a mediamarktba, és nekem is jobban bejön a ps3-é
2012. okt. 27. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Xboxé nagyobb kézbe jobb. Nekem egyeltalán nem tetszik a nem egymás mellett lévő karok, és hogy elemes kontroller. Bár a PS-kontroller kisebb,nagy kézbe nem fér el, aksis,és még nem is megy olyan könnyen tönkre+ lehet venni rá skint.
2015. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# bmeg nézd már meg mikor a kérdés.... 2012 vége hány éve már....
2015. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!