Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a teendő, ha a Diablo 3-as...

Mi a teendő, ha a Diablo 3-as accountomat bannolták?

Figyelt kérdés
Bejelentkezéskor kiírja, hogy bannoltak, és 1 Error 52-es üzenetet. 2 hete nem játszottam a játékkal, és előtte igen, de nem csináltam semmit vele, nem hackeltem.. Mikor megvettem azt hittem, hogy jó lesz, de így kezdem már megbánni. Amúgy az e-mail-ban azt írták, hogy azért bannoltak, mert megpróbáltam eladni az accountomat, de nem is gondoltam erre, végülis nem ezért vettem meg. Mit csináljak? Fel lehet oldani valahogy?
2012. okt. 25. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Emailban ha azt irják hogy pernament ban akkor nem.


Diablo3 egy csalódás , nagyon nem érte meg.

2012. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem 3-4 hónapja bannoltak és Error 53 miatt szintén nem tudom mi okból, de azóta sem tudok belépni
2013. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én írtam nekik. Körülbelül 1 hét volt az egész, és újra játszhattam.

A gond az volt, hogy hamis e-mail címmel küld egy account lopó oldal 1 linket, hogy valamit nem jól csináltál, és erősítsd meg a felhasználód, és ilyenkor ellopják, ha megadod. Én kitöltöttem, aztán azt hittem, hogy minden oké, miután visszakaptam a felhasználóm, utána e-mail-t váltottam. Azt hiszem annyiban különbözik az eredeti e-mail címtől, hogy .com-ra végződik. Az oldal, amire átirányít, az teljesen úgy néz ki, mint a battle.net hivatalos oldala.

2013. ápr. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!