Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed 3 barmi...

Az Assassin's Creed 3 barmi modon kotodik az elozo reszekhez?

Figyelt kérdés

Szeretnem elkezdeni az Assassin's Creed sorozatot de most jelent meg az otodik resz tehat kicsit le vagyok maradva es ugy gondoltam, mivel ez mar ugyis egy teljesen mas tortenet ezert kezdhetnem evel es majd egyszer vegigviszem az elodoket is, de nem tudom, hogy a tortenet kapcsolodik valamikeppen?


Koszonom


2012. okt. 26. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
hát persze hogy van köze az előző részekhez.... kezd csak el az 1-et és a 2-őt nem bánod majd meg .... am nekem is ez volt a problémám de az assassins creednek nagyon fontos a sztorija.... ajánlom figyelmedbe az 576 kB üzleteit ott megtudod venni az egyet és a kettőt egy csomagban 8000 Ft-ért :) a Broterhood aszem 5000 Ft a Revelations meg 7 vagy 8 E . a hármat semmiképen nem érimeg elő rendelni (szerintem semmilyen játékot se)
2012. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
am min játszanád konzolon vagy pc-n ? 1.
2012. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek ps3-mas és X360os árak...
2012. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, végig kötődnek egymáshoz.
2012. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egész egy történet. Ha a 3-al kezdenét, hülyeség lenne, nem értenél semmit. Kezd szépen sorban, nem fogod megbánni.
2012. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom az infokat, amugy Xbox 360-on jatszanam, mert a szamitogepem meg az 1-est se birja elinditani :) ugyhogy elkezdem az egyest es majd utolerem a sorozatot
2012. okt. 26. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vok ! na most ez egy érdekes dolog de az 1-es rész nekem is akad viszont a többi rész megy... (pc eredeti)
2012. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!