Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » TrackMania United Forever!...

TrackMania United Forever! Online hozzáférés/felhasználó. Segítene valaki? (infó lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy nem tudok online hozzáférést/felhasználót csinálni a TMUF-ban. Mindent megcsinálok, e-mail cím, jelszó, stb. De amikor a CD key ellenőrzéséhez érkezek és OK-ot kattintok, akkor valamiért azt írja ki, hogy ERROR, pedig jó a CD-key, ellenőriztem is, a játék újraaktiválásakor is azt adtam meg (egy ideig nem játszottam vele) a Launcherben. Mi lehet a baj? A válaszokat előre is köszi!
2012. okt. 26. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem írj a tm nek ,hogy megvetted a játékot csinálj másolatot a blokkról fényképezd le és küld el nekik mailben ,hogy nem tudsz belépni mert valaki ellopta a cd key-t vagy nem tudod mi a baj...
2012. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!