Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem szar az új...

Csak szerintem szar az új league of legends 3v3 map?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 17:37
 1/4 kriss06 válasza:
Ha nem tetszik akkor az nem azért van mert a pálya rossz hanem nem illik a játékstílusodhoz. Itt esélytelen a defenzív játék, az "állok a tornyom alatt és farmolok" taktika itt nem jön be mert kb lvl6-on kiszednek a rákba. Itt mozogni kell, harcolni kell. Én személy szerint örülök ennek a pörgöősebb játékmenetnek. Jah és a boss marha jól néz ki.
2012. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A boss szerintem is pozitívum, viszont igazad van, hogy egyfolytában pörögni kell. Én inkább ap champekkel szeretek játszani és mivel itt mindenhonnan tudnak gankelni sajna ez nagy negatívum. Azért, a régi mappot szerintem bőven meghagyhatták volna... nem kell kiszedni az újat, de a régit viszont szerintem sokan hiányolják.
2012. okt. 26. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a "felső jungel" rész hiányzik. De teljesen egyetértek azzal amit mondtatok!
2012. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az új map egyszerűen olyan szar, hogy nemigaz.
2013. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!