Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy Steampowere...

Miért van az, hogy Steampowered-en lépnék befele és azt írja ki, hogy sikertelen bejelentkezés, rendes letöltött steamen meg beenged?

Figyelt kérdés
Az oldalon nem enged be de rendes letöltött steamen azon beenged sőt játszani is tudok ez miért van,először azt hittem az oldal nem jó,valamit javítanak vagy valami de már egy hete nem tudok belépni!

2012. okt. 26. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez történt a tesóm gépénél is 3 napja, a Steampowered böngészés útján történő bejelentkezést nem engedi a tetves steam, mi se hibáztunk semmit, halál pontosak az adatok és bizonyítottam hogy "nem vagyok robot", azonban mégse enged be. Tegnap óta már nekem se engedi belépni, csak a letöltött Steam kliens fogadja el a belépést, de ott mindent tudok cseréléstől kezdve a játékokig mindent. Végig csináltunk egy hibaelhárítós cirkuszt a tesómmal a Firefox-on, az se használt.
2013. ápr. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
dettó ugyan ez van nálam is.. kicsit idegesítő... -.-
2014. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!