Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok-e olyan számítógépes...

Tudtok-e olyan számítógépes játékot javasolni, ami építő jelleggel hat a 4 éves (fiú),6 és 9 éves (lány) gyermekeimre?

Figyelt kérdés

Gyermekeim rengeteget tartózkodnak a szabadban, de igényük van arra is, hogy a számítógépen játsszanak valamit. Eddig közkedvelt volt a két nagyobbik lányomnál a Roller Coaster 3 vidámparképítő és a Wild Life Park játék. De a 4 éves fiam és a saját érdeklődésem is elvitte őket a Need For Speed és a Burnout Paradise világába.


Szeretném, ha tudnátok olyan játékot javasolni, ami lehetőleg magyar nyelvű és tanulhatnak belőle valamit.

Egyszerű stratégiai játékra gondolok, vagy pl SIMS-féle fejlesztős programokra. Van valami értelmes ötletetek?



2012. okt. 27. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

3 koponya, avagy a toltek kincs rejtélye. Nagyon aranyos játék, és ha jól tudom, magyar fejlesztésű. Én elképesztően szerettem vele játszani, a mai napig ellennék vele.:)


Vagy amivel kiskoromban sokat játszottam, a "Sárkicák" nevű játék volt, zenés feladatok, stb. voltak benne. Most így hirtelen ez jutott eszembe.:D

2012. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Például itt találsz.


[link]

2012. okt. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Darksiders 1,2--> tele van akciókkal, logikai dolgokkal, harccal és izgalommal,

És nem lehet rámondani h nem építű jellegű, mert minden főellenség legyőzéséhez tudni kell a megfelelő stratégiát, vagyis gondolkodást igényelnek+néhány helyen trükközni kell:D

2012. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek ezeknek. De a stratégiai játékok is azonnal játszhatók, azt is szeretik!
2012. okt. 30. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
stratégia? : stronghold crusader, stronghold legends, dungeon keeper 2, armies of exigo ( ez alapból magyar)
2012. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!