Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játszik még a jó öreg...

Ki játszik még a jó öreg ps2-vel? Meg vagytok vele elégedve? Nem hiányzik egy ps3?

Figyelt kérdés

Én meg vagyok vele elégedve,szerintem nagyon jóa grafikája,persze nem ps3 szintű,de nekem megfelel,és egy csomó játék van rá!

És Ti?



2012. okt. 28. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Én nem.

Nagyon élvezhetetlen már.. pedig régen nagyon szerettem.

Mostmár pc-n játszok, kénytelen voltam venni egyet. :)

2012. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na es a meg oregebb ps1? kb 2 eve adtam el 1 munkatarsamnak, meg mindig hasznalja

meg mindig jo moka, a mi korosztalyunkban nincsenek grafikapistikek

2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Na és a SNES??? :) :) :) XD XD

Na az meg az én kedvencem! :)

Örülök,hogy vannak még olyan emberek,mint én. :)

Én évekig lesz@rtam a játékokat,és csak most kezdek ps2-vel tömegszámban játszani,persze van Wii-m,de ott drágább a mulatság. :)

2012. okt. 28. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nyáron javíttattam meg a szekrény alján porosodó ps2-met. Ez egy slim kb 4-5 éves egy havertól vettem még 4 éve, minden volt hozzá, csak ugye egy idő után nem működött, volt hozzá 5 eredeti meg 3 másolt játékom, nem vitte így ment a szekrény aljára mert annyira nem hiányzott a játék. Most nyáron szántam rá magam hogy megjavíttatom mert a barátnőm szeretett rajta játszani neki is volt csak az öccse széttörte. Azóta ketten játszunk rajta, amikor ráérünk bekapcsoljuk, plusz filmnézésre is használjuk mert haver megcsinálta hogy vigye a divxes filmeket is.

Én teljesen megvagyok vele elégedve, szép a grafikája, úgymond nem foglalkozom annyira vele. ps3 nem kell nekem, mert annyira nem vagyok játék mániás.

2012. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!