Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed brotherhood...

Assassins creed brotherhood kérdések?

Figyelt kérdés

hogyha egy épületet hogyha egy épületet nem volt ott felújított akkor az az utólag pénznem boltot felújított akkor ad az utólag pénzt?

hogyan lehet a megvett ruhák közül válogathogyan lehet a megvett ruhák közül válogatni mint hogy melyiket vegyem fel de mégse ne vesszen el a többi mint hogy melyiket vegyem fel de mégse ne vesszen el a többi?


2012. okt. 28. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Te magyar vagy?
2012. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz, mert nem nagyon értettem semmit. Nem fog elveszni. A Tiberis Islandon az assassin otthonban lesznek.
2012. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés (elöző hozzászóló) :D
2012. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos Fekete Pákó
2012. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs mobilról írtam, ilyen google hanggépeléssel, és valamit elcseszett
2012. okt. 28. 22:22
 6/8 A kérdező kommentje:

Az eredeti kérdés így hangzott:


Ha egy épületet felújítok (nem boltot) akkor az is termel pénzt?


És hogy lehet-e a megvett ruhák között váltogatni, úgy hogy ne vesszenek el (ha igen hol)?

2012. okt. 28. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, az is termel.

Ha veszel egy új cuccot, azt felcseréli. A régit a Tiberis Islandon lesz az assassin szállásban a ruháid között valamelyik szobába.

2012. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A felujított épület ha jól tudom termel pénzt mert Rómához tartozik (amit szintén a bankban tudsz átvenni) windsraw money felirattal van elátva asszem :D


A ruhaboltokban vett ruhák mindig csak egyike lehet rajtad és nem lehet tárolni egyiket sem. Ha aktívak a dlc-k nálad ak a menü-inventory részénél viszont találhatsz skineket/kinézeteket.

2012. okt. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!