Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim (XBOX), régi patch,...

Skyrim (XBOX), régi patch, smithing?

Figyelt kérdés
Ha letörlöm az új patchet az xbox-ról, akkor újra tudom használni azt a módszert hogy a smithinget iron daggerekkel viszem fel? És utána visszapatchelni és játszani?

2012. okt. 28. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a patch után is simán felvittem iron dagger-ekkel de egyébként lehet csak az a baj hogy minden patch-et törölni fog amit játékhoz töltöttél és azokat majd mind vissza kell telepíteni én a Fallout New Vegas-nál alkalmaztam ezt a szisztémát és csodálkoztam hogy nem jelennek meg a Borderlands és a Fallout 3 DLC-i pedig a vinyón vannak utána jutott eszembe a dolog és elkezdtem berakosgatni a játékokat és vártam hogy a kliens megtalálja hozzávaló patch-eket utána már jó volt a dolog.
2012. okt. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A patch után nagyon nehéz felvinni vas tőrökkel, dw íjjal, és arany ékszerekkel a legkönnyebb, de az is sok idő. Köszönöm válaszodat, letöröltem, most tök jól megy, ment a felfele ujj! :D
2012. okt. 29. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!