Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming Simulator 2013-ban...

Farming Simulator 2013-ban hogy tudok jó termést készíteni?

Figyelt kérdés
Heló! Szóval elkezdtem játszani eme játékkal. De nem tudom hogyan csináljam meg azt hogy jó minőségű, sok termésem legyen. Szóval én úgy csináltam hogy először felszántottam, lekultivátoroztam a földet, aztán bevetettem valamivel (Pl.: Repce) és aztán lefújtam növényvédő szerrel miután elkezdett nőni. (Le Permeteztem) Hogy érdemes? A lépéseket el tudnátok mondani sorba? Most akkor a műtrágyát mikor szórjam szét? Kultivátorozás után? Vagy esetleg amikor már elvetettem? Mikor trágyázzak? Szántás után? Vagy mikor hígtrágyázzak? Nem tudom. Hogy vannak sorba a lépések?

2012. okt. 29. 16:18
 1/5 anonim válasza:

1. mű, híg vagy rendes trágya szórás

2. szántás

3. kultivátorozás

4. vetés

5. permetezés (de csak majd ha már kb a növés 2. szakaszában van)

Meg figyeld mindig a pda-t mert amit ritkán szállítassz le növényt annak széplassan csökkeni fog az ára

6. betakarítás

2012. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. okt. 31. 15:12
 3/5 anonim válasza:
Meghatározóan biztos ez? úgy értem h méri / nézi a rendszer, és arányosan többet/ kevesebbet ad egy hektár?
2012. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dani-G válasza:
Kerlek segitsetek :/ letoltotem a netrol a jatekot de nem tok multizni bene ???? be instalaltam a patsch-et de kerii a kodot beirtam azt ami van a jatekhoz es megse megyen nem tudjatok h mert vagy esetleg valakii nem adna meg a termek kulcso?? legyszii valakii :/t
2013. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna én sem tudok multizni. Tört játékkal nem lehet
2013. márc. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!