Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Portal modok letöltése és...

Portal modok letöltése és telepítése?

Figyelt kérdés

Üdv!

A Portal-hoz rengeteg modot találtam, le is töltöttem rengeteget, vagyis maga a nyersanyag megvan :)

A telepítésükkel van baj, mivel ha a szokásos mod-olós módon összepakolgatom a fájlokat, minden fájlt a saját amppájába.. etc. Nem először modolok játékot szóval nem avgyok hozzá teljesen süket.

Az Underground Story-t összepakolgattam, ahogy azt szokás de majdnem minden objektum helyett error van kiírva és a fal rózsaszín-fekete négyzetrácsos mindenütt. A megnyitással is vannak problémáim, egyetlen működő módszerem, hogy simán megnyitom a Portal-t és konzolból indítom a mapot.

Egyszerűen fogalmam sincs hogy kéne megoldani...

A Prelude-t és a Still Alive-ot most rakom össze a többivel egyenlőre nem foglalkozom.

Várom a tanácsokat.

Maradok tisztelettel : Pityuu2

Teljesen kiakadtam egyébként.. Hát hogy nem lehet egy hivatalos mod-hoz normális telepítőt kiadni??????



2012. okt. 29. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
A Portal:Prelude-öt is megcsináltam a megszokott módon, az megy is, de azon objektumok, amik nincsenek benne az eredeti portal játékban, azok itt is ERROR-ként jelennek meg. Az Underground esetében ez teljesen elrontja a játékélményt.
2012. okt. 29. 22:19
 2/3 A kérdező kommentje:

Teljes a lista?

Portal Underground Story

Portal Prelude

Portal Unity

Portal Aperture Deja Vu

Portal Gamma Energy

Portal Blue Portals

Portal Still Alive

2012. okt. 30. 09:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Töröljék a kérdést köszönöm.
2012. okt. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!