Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor ilyenkor mi van?

Most akkor ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Texas póker:

Asztalon lapok: A J 8 A 5


1 versenyző:J 8

2 versenyző:J Q

Ilyenkor ki nyer?



2012. okt. 30. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy ha így van akkor az asztalon lévő Ász pár nem számít szóval a J 8 nyer mivel 2párja van a J Q ellen akinek csak 1 párja van
2012. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első sajnos rosszul tudja. a rendelkezésre álló 7 lapból kell kiválasztani az öt legjobbat a "kezed" (képzeld el, mintha a kezedben lennének a lapok) kialakításához. Mivel az asztalon lévő lapok közösek, ezért az. 1. játékos (J8) esetében ezek: AAJJ8. A 2. játékos (JQ) esetében viszont: AAJJQ. Pont hogy a két A számít és ezek sajnos megsemmisítik az előzőleg J8-al kialakított két párt, hiszen most már a közös lapok szerint mindkét játékosnak két párja van: ász és bubi pár. Ha a közös lapok között lenne egy Q vagy annál magasabb akkor a két játékos elosztaná a potot, de mivel az ötös helyére még befér egy lap, így a két játékos azonos két párja között az dönti el a versenyt, hogy kinek van magasabb lapja a bubija mellett (ez a kicker lap). Mivel a Q magasabb mint a 8, ezért a JQ nyer. Ronda egy dolog, de ez van.

(Bár ha belegondolunk a J8 két pár már eleve szép mák volt, a JQ csak visszamákolt, ráadásul jobb esélyekkel mint eredetileg a J8, mert ugye például egy ász is jó volt).

2012. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj tényleg, hülyeségre gondoltam, elég régen pókereztem már és elfelejtettem az előttem lévő mondja a jót, én kérek elnézést:)
2012. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21.20 vagyok. semmi vész :), az ilyenekhez tényleg rutin kell azt hiszem, mert könnyen be lehet nézni.:)
2012. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!