Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims hajótörött krónikákban...

Sims hajótörött krónikákban nem tud párt találni a sims, nem lehet valahogy feladatot cserélni?

Figyelt kérdés
Pont az a feladat van, hogy szerelmesnek kell lennie, de hiába flörtölget bárkivel mindenkinél megáll az ismerettségi csík 59/29nél

2012. okt. 31. 00:23
 1/3 Mazsola741852 válasza:

Menj el pl:Kirihez (általában a falupiacnál van),

vedd át tőle az ajándékot a megfelelő interakcióval (az ajándék egy isten vagy istennő? bálvány) és utána gyújtsd meg helyette a szemétégetőt. Barátja leszel utána már meghódíthatod.

2012. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de egyszerűen megoldottam. Összebarátkoztam egy simsel aztán leültettem őket egy padra,összebújtak pusziszkodtak, majd elhívtam egy randira egy másik helyszínen.
2012. nov. 2. 11:18
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám, aztán nagy nehezen rájöttem, hogy nem lehet randira hívni senkit, csak a Fortyan-forrás helyszínéről. Remélem segíthettem még, mert nekem nagyon idegölő volt :DD
2013. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!