Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti át tudtatok állni billentyű...

Ti át tudtatok állni billentyűzet+egérről XBOX kontrollerre? HELP!

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve nyomom PC-n az FPS játékokat. Ti át tudtatok állni boxra?

2012. okt. 31. 08:54
 1/3 ASOT ***** válasza:
1x szólt egyik ismerősöm h menjek focizzunk az xboxán...háát nagyon nem állt kézre...de ha hónapokat játszanék biztos megszoknám.
2012. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Fifa az nem téma, sőt azt igazán azzal jó játszani, de fps-t meg rts-t kegyetlen szar kontrollerrel.

Nekem ne mondja senki, h meg lehet szokni, állítólag az ellenfelek szándékosan be is vannak lassítva meg nem véletlen van az auto célzás, amiről kezdőként nem tudtam így a Getawayt manualban vittem végig, vért izzadtam:D

De autós, verekedős, sport, tps játékokat a legjobb konzolon.

2012. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha NINCS viszonyítási alapod, akkor NEM fogsz tudni rendesen ítélkezni. Én először amivel xboxon játszottam, az talán a Medal of Honor: Airborne volt. Célzásrásegítés nélkül. Pokol volt :D. Aztán megvettem a Boxot, féltem én is attól, hogy hogyan fogom megszokni. Hát, az első játékom a Gears of War 2 volt. Direkt a legkönnyebben kezdtem, hiszen elég új volt nekem az irányítás. Kb. 20 perc volt, mire megtanultam rendesen célra tartani, és kb. 15, mire megtanultam sprintelni és forogni. Aztán már vígan irtottam a locustokat ;). Tényleg nem nehéz csak meg kell szokni (ráadásul a GoW-ban célzásrásegítés sincs). Az xbox kontrollere szerintem a legjobb a piacon. Egyedül a stratégiai játékokat nem szeretem irányítani vele, azok tényleg klasszisokkal jobbak az egér-bill. kombóval.
2012. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!