Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire fontos a tárhely...

Mennyire fontos a tárhely mérete egy konzolnál?

Figyelt kérdés
Pl xboxnál mire elég a 4 gb,ha elég akkor ps3 superslimbe minek az 500?? Köszi

2012. okt. 31. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
4 GB semmire sem elég csak a mentésekre. Max. 2 demó fér rá, vagy néhány kicsi DLC. Én csak a 250 GB-set ajánlom. Szerintem az 500 GB meg felesleges, a PS3 Slim-né 160 is elég már, de van 320-as is, az meg végképp.
2012. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem létfontosságú, de sokkal-sokkal kényelmesebb a nagyobb tárhely, nem kell folyamatosan törölgetni és újrafeltelepíteni, letölteni minden tartalmat...
2012. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ps3-nál 320GB jobb benne valami. Hallotam és nem tom mi.
2012. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég fontos, még akkor is, ha nem akarsz demot vagy DLC-t letölteni, ugyanis ha felmásolod a játékot, az kíméli az olvasófejet és a CD-t játék közben. Nem sokkal drágább, viszont később szervizbe vinni rosszabb lesz.

Nekem 320-as xboxom van, de így is majdnem tele van, úgyhogy szerintem érdemes 250-eset venni.

2012. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Xbox360Slimnél a 4GB csak mentéseket hivatott tárolni semmit sem tudsz rámásolni amúgy is beépített a dolog.De lehet külön HDD-t venni hozzá vagy ahogy előttem is mondták megéri simán a 250GB gépet venni itt most jó áron van.


[link]

2012. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszoló csak Chuck Norris lehet, hiszen másnak lehetetlen a 320 GB-s XBOX :DD! Najó, a viccet félretéve biztos csak elírás volt, sejtésem szerint a PS3-ra gondoltál.
2012. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6., nem vagyok Chuck Norris, csupán limitált kiadású Xboxom van (CoD MW3), ami bizony 320 gigás.:)
2012. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A #7-nek igaza van a limitált xbox360Slimek között gyakori 320GB-os.Küldök egy példát különben google jó barátod ne fordíts hátat neki mindig segít.


[link]

2012. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!