Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA SA-ban hogyan lehet a...

A GTA SA-ban hogyan lehet a járművek gyorsaságát állítani?

Figyelt kérdés
szeretek a rendőrökkel fogócskázni, viszont túl lassúak. GGMM-el raktam be új rendőrautót stb., viszont így is lassú. hogyan tudok a gyorsaságukon állítani?

2012. okt. 31. 19:27
 1/5 anonim válasza:
hát úgy gyorsaságot nem lehet de options-ba benne van valahol hogy sebesség állíó hogy be vagy ki.
2012. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

handling fájlt kell átírnod, egy programmal ha van, (gta4-hez van) ha nincs a jegyzettömbbel. a programmal azért jobb mert látod hogy mit állitasz, (pl suspension, brakes, velocity....) a jegyzettömbnél pedig csak egy sor számot látsz, és nem lehet tudni hogy melyikkel mit állitasz. (egyébként a letöltött rarban (kocsi) van egy olyan hogy readme amit megnyítsz és van benne egy olyan sor hogy HANDLING ezt átirod jegyzettömbbel a programfájlok mappában.

nem emlékszek hogy sa-ban hol van de valószínü ott ahol a 4-ben. ( rockstak games/gtssa/commondata/"handlindat file"-ezt kell megnyítod és átírnod a rarban találtal.



ha kellene a program keres rá erre /handling editor/

2012. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A handling-al a civileket nem lehet állítani...

Csak arra a kocsira érvényes amit vezetsz.

Szal ha átírod, sem lesz gyorsabb, csak ha te vezeted!

2012. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az lehet.
2012. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha. van valami program, nem tudom mi a neve, abba láttam ilyet (képen) de nekem nem nyitja meg :| de, akkor nem is lehet átállítani a civilek részére?
2012. nov. 3. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!