Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg, igaz az a hír hogy,...

Tényleg, igaz az a hír hogy, az Activison-tól az: Apache Air Assault nagyon jó játék?

Figyelt kérdés

Mert találtam oldalakat ahova ez volt/van írva hogy egy nagyon jó gyilkos játék,meg rengeteg de rengeteg jó tulajdonságot tartalmazott az a szöveg a játékról. Nekem megtetszett a játék de csak is azért mert az Activison cég-től van a játék és szerintem az mindig jó játék amit az Activision csinál. (Mint pl.:Call of Duty.) Na szóval nekem megtetszett ez a játék és megcsináltam feltettem és ezt írja: Log in Please

E-mail (login):

Password:

Ez mi mit írjak be login-nak meg passwordnak?

Pls Help Kérlek Segítsetek Mert Nagyon "látásból" megtetszett a játék és az ilyen kategóriáju játékot szeretem is. Na akkor segítsetek pls! (Kérlek)! Előre is köszi! Meg hátulra is köszi! :D


2012. nov. 1. 08:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!