Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RaiderZ ingyenes játék?...

RaiderZ ingyenes játék? Vannak magyar klánok? Ha igen melyik szerveren vannak és mi a nevük?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 15:52
1 2
 1/15 xMarcEEx válasza:
Igen ingyenes. Persze h vannak. Fleetfoot. irjrám majd vmikor ott: MarcEE
2012. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 istvan pro ***** válasza:
A RaiderZ EU-n a regisztrációnál csak a Email cimet és a jelszót kell megadni. A játékba bejelentkezéskor szükséges megadni az ID t oda mit kell beirni?
2012. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"A RaiderZ EU-n a regisztrációnál csak a Email cimet és a jelszót kell megadni. A játékba bejelentkezéskor szükséges megadni az ID t oda mit kell beirni?"

Na..én is itt akadtam el,mert az emailt sem fogadja elXD

2012. nov. 8. 17:29
 4/15 A kérdező kommentje:
Mármint ID-nek az emailt se fogadja..így persze belépni s etudok miután külön ID-t nem kelllett regisztráláskor írni,emailra se érkezet semmi ID-vel kapcsolatos cucc
2012. nov. 8. 17:30
 5/15 xMarcEEx válasza:
[link] itt játszatok ne EU-n
2012. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az EU-val meg az a probléma,hogy nem hajlandó telepíteni:Dvan bőven hely a gépen,de egyszerűen nem indul el a telepítés,hiába kattintok rá többször is(napok óta próbálkoztam,de semmi),de megpróbálom megint...hátha...
2012. nov. 10. 21:16
 7/15 A kérdező kommentje:
Most se jó..asszem hanyagolóm ezt a játékot
2012. nov. 10. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:

nagy hülyeséget csinálsz, nekem az email címem amin regisztráltam egyenlő az ID-vel, a jelszó meg az amit generált a játék hozzá....elmondom miért nem tudtál belépni!


R0hadtul egyszerű a válasz rá, ezer százalék hogy nem számítottál rá! A játék angol nyelvű billentyűzetet használ, ahol az y és a z betűk felvannak cserélve !!!! :D :D:D Én órákat, napokat, heteket játszok már és k*baszottul jóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!


LvL 32 Cleric vagyok fullos szettel


Tehát ha a jelszavadban e két betüből 1 is van, akkor Incorrect ID or Password

2012. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*Incorrect ID or Password, mert szó szerint írtad be a jelszavadat (pl. ezt: nreudz34) ami a jelszó mezőben ez:

nreudy34) !!!!!!!!!!!!!!

2012. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Incorrect ID or Password, mert szó szerint írtad be a jelszavadat (pl. ezt: nreudz34) ami a jelszó mezőben ez:

nreudy34) !!!!!!"

Előbb írtam,hogy az email volt a probléma,mert nem enged @-ot írni

2012. nov. 14. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!